intensywny kurs języka angielskiego

Wrocław jest dużym miastem, do którego przyjeżdża bardzo dużo turystów nie tylko z Polski. Nauka języka na pewno wspomaga komunikację z gośćmi spoza naszego kraju. W związku z tym nasza szkoła oferuje intensywne kursy angielskiego, które skierowane są przede wszystkim do osób, które oczekują niemalże natychmiastowych efektów. Każdy kurs jest dostosowywany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Intensywne kursy angielskiego pozwalają na bardzo szybkie zaznajomienie z językiem. Zajęcia są interesujące, dopasowane indywidualnie do każdego ucznia oraz dopasowane do jego grafiku. Prowadzone są przez kilku native speakerów. Otrzymujesz więc różnorodność i energię przez cały kurs, a także masz możliwość poznania różnych akcentów.

SP30- Speak in a Week (nasz najlepiej sprzedający się kurs intensywny). Tygodniowy (5-dniowy) kurs przygotowany specjalnie dla Ciebie dla maksymalnych postępów, przełamania bariery komunikacyjnej i poczucia pewności siebie i lepszego przygotowania na ważne spotkanie, szkolenie, wyjazd za granicę, promocję lub cokolwiek innego co jest powodem, aby być lepszym w angielskim. Zapewniamy Cię, że tak się stanie.

LU60- Level Up!– to nasz kurs premium, który przeniesie Twój angielski do miejsca, w którym nigdy wcześniej nie był. Poprawisz swój angielski tak bardzo, że nie będziesz potrzebować przekonywania. Będziesz uczestniczyć w maratonie 60-godzinnego harmonogramu przez 5 dni. Przygotuj się na wyzwanie jak nigdy dotąd.

YH6–You’re hired! Martwisz się, jak poradzisz sobie z rozmową kwalifikacyjną w języku angielskim? Nie po tym kursie. Poprowadzimy Cię krok po kroku jak poradzić sobie z rozmową o pracę w języku angielskim, ulepszymy CV, powiemy co robić a czego nie, sprawdzimy zaplecze firmy i zapewnimy Ci wiele ćwiczeń przed nadejściem tego wielkiego dnia.

BB24 – Business Buster to kurs weekendowy, który ma na celu odświeżenie i wyostrzenie umiejętności w zakresie języka angielskiego biznesowego w celach służbowych. Jest to szczególnie popularne wśród zapracowanych osób, które nie mogą wziąć urlopu.

SF45 –Step Forward – to jedyny kurs przeznaczony dla tandemu. Skupiając się na języku angielskim ogólnym i biznesowym, ten 4-dniowy kurs szybko poprawi Wasze umiejętności i zwiększy Waszą pewność siebie.