Wrocław stanowi idealne miejsce do nauki języków. Miasto staje się coraz bardziej przedsiębiorcze i zapewnia wiele możliwości rozwoju.

Queen’s School of English jest szkołą, która oferuje zajęcia w grupach. Angielski biznesowy, kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge, angielski ogólny, mieszany i dla nastolatków – są to wszystkie zajęcia grupowe jakie oferujemy. Do jakiej grupy chcesz się zapisać ? Wszystko zależy od tego czego tak naprawdę chcesz się nauczyć.

Angielski biznesowy bez wątpienia przyda się do pracy zawodowej. Angielski ogólny to zajęcia skierowane do osób, które chcą nauczyć się rozmawiać płynnie na popularne tematy. Angielski mieszany jest to połączenie ogólnych zasad języka angielskiego wraz z umiejętnościami biznesowymi. Kurs dla nastolatków jest przeznaczony dla osób w wieku 12-18 lat. Po odbyciu takiego kursu, dziecko łatwiej przyswaja sobie wiedzę zdobywaną w szkole.

Jeśli masz problem z rozmową w języku angielskim – zajęcia grupowe będą dla Ciebie idealne.

Angielski biznesowy

angielski biznesowy
  • City Slicker– Ten autorski kurs Queen’s School of English pozwala opanować kluczowe umiejętności w zakresie języka angielskiego biznesowego, w tym: e-maile, rozmowy telefoniczne, raportowanie, spotkania, prezentacje i negocjacje.

Kursy egzaminacyjne

Cambridge International Examinations
  • IELTS Academic Kurs przygotowujący do popularnego międzynarodowego egzaminu Cambridge. Szczególnie dla tych, którzy planują studia za granicą.
  • IELTS General– Kurs przygotowujący do popularnego egzaminu Cambridge. Szczególnie dla osób, które zamierzają mieszkać i pracować w kraju anglojęzycznym.
  • CPE – Certificate of Proficiency in English
  • CAE – Certificate of Advanced English
  • FCE – First Certificate

Angielski ogólny

angielski ogólny
  • KONWERSACJE- Kurs koncentrujący się wyłącznie na poprawie umiejętności mówienia w języku angielskim. Zawiera szeroką gamę tematów i zestawów słownictwa, które umożliwiają omawianie, komentowanie i argumentowanie swojego punktu widzenia.

  • PORANNY GENERAL ENGLISH (GEM)– Poranny kurs angielskiego do stosowania w codziennych sytuacjach, dzięki któremu rześko rozpoczniesz swój dzień w duchu języka angielskiego.


Mieszany

angielski ogólny i biznesowy
  • Angielski Ogólny i Biznesowy (GBE)– Kurs, który łączy wiedzę teoretyczną na temat ogólnych zasad języka angielskiego z umiejętnościami biznesowymi.


Dla Nastolatków

  • Q Kursy– Kursy te są skierowane do dzieci w wieku 11-14 lat (jeden kurs dla każdego wieku), aby poznać młodych uczniów z native speakerami, pomóc poprawić akcent, zdobyć wiedzę kulturową i znacząco zwiększyć umiejętności języka angielskiego przed osiągnięciem wieku dorosłego.