Tłumaczenia i korekty

Tłumaczymy z i na: polski, angielski, francuski, niemiecki i rosyjski. Tłumaczenie jest wysyłane z krótkim raportem. Korekta jest dostępna tylko dla języka angielskiego.

Konsultacja językowa

Potrzebujesz pomocy, aby stworzyć fajne hasło reklamowe, slogan lub tekst marketingowy? Możemy pomóc.

Nagranie głosu

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakościnagrań do reklam telewizyjnych i radiowych, filmów promocyjnych, ogłoszeń itp. Współpracowaliśmy z Dreamliner, Orange, Tesco, ATM Grupa i TVN. 

Weryfikacja językowa

Jesteś niezadowolony z tłumaczenia lub uważasz, że tekst mógłby zostać ulepszony lub nie spełnia celu, dla którego został napisany? Tutaj możemy pomóc. Zaczniemy od przeanalizowania tekstu źródłowego i dowiemy się co jest nie tak i jak można to poprawić.

Test poziomujący

Możemy szczegółowo ocenić kompetencje językowe w zakresie mówienia, pisania, słuchania i gramatyki. Każda ocena zawiera krótki raport z ocenionym poziomem i umiejętnościami.

Audyt językowy

Czy Twoja firma korzysta z usług kilku szkół językowych, co sprawia, że trudno jest się dowiedzieć, co się dzieje? Możemy przedstawić szczegółową analizę każdych zajęć i przedstawić raport na temat skuteczności podejścia oraz zaproponować sposoby na poprawę lekcji języka, za które płacisz.